Egyéb

Egy nagyon hajtós, izgalmas és feszültséggel teli mérkőzésen nem sikerült itthon tartani a három pontot.

Végeredmény: Sényő FC Selyem-Ber – Putnok FC 1-2
Gólok:
75. perc: Szondi Levente kint állt a kapujából , ezt Lőrincz Attila használta ki. A saját térfeléről egy hatalmas gólt rúgott. 0-1
83. perc: Egy pontrúgás után Galacs Erik talált be. 0-2
89. perc: Úr Lászlót rántották le a tizenhatoson belül, büntetőt ítélt a játékvezető.
90. perc: Úr László magabiztosan értékesítette tizenegyest. 1-2
Kiállítva második sárga lappal: Nemes Milán(63. perc).
Interjú:(hunfoci.hu)

-Egy jó mérkőzést játszottatok egy jó csapat ellen, de ezúttal nem sikerült pontot szereznetek. Hogyan láttad az összecsapást a kispadról?

,,Valóban egy jó mérkőzést sikerült játszani a Putnokkal, amely akkor lett volna mégjobb, ha sikerül pontot vagy pontokat szereznünk. Úgy érzem, hogy az ellenfél kiállítása az minket zavart meg, és kaptunk egy váratlan gólt. Ahelyett, hogy higgadtan futballoztunk volna az emberelőny birtokában, ahelyett kaptunk két gólt, és lényegében elveszítettük a mérkőzést. Nagyon csalódott vagyok, mivel ebben a meccsben sokkal több volt, megvoltak a helyzeteink is, de ezeket ma sem tudtok jól kihasználni, de a futball sajnos ilyen. Hozzáteszem, hogy 0-0-nál nem adtak meg nekünk egy szabályos gólt, valamint elvettek tőlünk egy jogos büntetőt, majd 0-2-nél kaptunk egy olyan 11-est, amelyet még én is megmosolyogtam. Ettől függetlenül elismerem a Putnokot, mivel szervezett csapatról beszélünk, jó futballt játszanak, akik nem véletlenül vezetik a tabellát, és nem véletlenül szeretnének feljutni NB2-be, ráadásul a keretük is alkalmas lehet a magasabb osztályra. Csak gratulálni tudok a Putnoknak az egész éves teljesítményükhöz, de ezen a meccsen nem érdemeltek három pontot.”

-Legközelebb a Cigánd látogat hozzátok, hogyan készültök ellenük?

,,A Putnok után egy újabb élcsapat ellen kell bizonyítanunk. Jó állománya van a Cigándnak, fiatalok és gyorsak, akik szintén egy jó futballt játszanak. Nem tervezünk változást, ugyanúgy készülünk ellenük is, mint az összes többi mérkőzésre. A bennmaradásunk szempontjából fontos lenne az, hogy pontot vagy pontokat szerezzünk a Cigánd ellen, és ennek érdekében mindent megfogunk tenni.”