Egyéb

Nyolc gólos mérkőzésen szenvedtünk vereséget az Újpest II. otthonában. Végeredmény: Újpest FC II. – SényőCarnifex FC 5:3

Nyolc gólos mérkőzésen szenvedtünk vereséget az Újpest II. otthonában. Végeredmény: Újpest FC II. – Sényő-Carnifex FC 5:3

Az első félidőben hazai vezetéssel mentünk a szünetre. A második félidő elején kétszer is betaláltunk az Újpest kapujába, ezzel átvéve a vezetést. Ekkor senki nem gondolta volna ami ezután következett. Tíz percen belül négyszer is betalált ellenfelünk, ezáltal 5-2-re módosítva a mérkőzés állását. A hajrában még sikerült gólt szerezni, de így is vereség lett a vége.

Imrő László: Érthetetlen összeomlás a második félidőben.. Nem volt benne ez az eredmény.

Sényő: Szondi L. – Klepács K., Márton A., Kapacina K., Sárosi N., Farkas M., Schmidt P. (Orosz M,), Szokol Zs., Úr L. (Erdei A.), Kapacina V. (Lizák B.), Vámos M. (Kovács Á.). Edző: Imrő László, Fiumei Viktor. Gól: Kruppai (42.), Croizet (71.), Tóth M. (73.), Simon B. (77., 79), illetve Lizák B. (51.), Kapacina K. (54., 88.)